98Blogs

جذابت ترین اخبار و مطالب از سرار اینترنت

هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

question_answer چه نوع رژيم غذايي براي پسر دار شدن مناسب است ؟

 


يکي از موضوعاتي که از گذشته تاکنون وجود داشته و در طب سنتي هم به اون اشاره شده، رعايت نکات تغذيه اي قبل از بارداري براي تعيين جنسيت جنينه . اگرچه نميشه به صورت صد درصد جنسيت جنين رو قبل از بارداري تعيين کرد اما ميشه با تغذيه درست و مناسب احتمال دختر يا پسر شدن جنين رو بيشتر کرد. 


کروموزم زن XX هست در حالي که کروموزوم مرد XY هست و تفاوت ايجاد شده بين زن و مرد به وجود کروموزوم Y برميگرده. طي عمل لقاح تخمک زن داراي کروموزوم X هست در حالي که اسپرم مرد ميتونه داراي کروموزوم X يا  Y باشه و همين تفاوت جنسيت جنين رو تعيين ميکنه و به همين دليله که گفته ميشه مرد تعيين جنسيت جنين رو برعهده داره. 

تحقيقات نشون دادن که مدت زنده بودن کروموزوم Y که موجب پسر شدن جنين ميشه بين 16 تا ساعته، در محيط قليايي بهتر زنده ميمونه و از تحرک بالايي برخورداره در حالي که اسپرم حاوي کروموزوم X ميتونه 5 -6 روز در واژن زنده بمونه، محيط اسيدي رو ترجيح ميده و از تحرک کمتري برخورداره. بنابراين زماني که رحم مادر گرم و قلياييه احتمال پسر شدن جنين افزايش پيدا ميکنه و در صورتي که رحم سرد و اسيدي باشه، احتمال بيشتري وجود داره که جنين دختر بشه. 

براي خواندن ادامه مطلب به سايت نظرجو مراجعه کنيد و روي لينک زير کليک نماييد.


لينک مطلب

کلمات کلیدی: جنين ,رو ,تعيين ,جنسيت ,شدن ,وجود ,جنين رو ,جنسيت جنين ,پسر شدن ,شدن جنين ,در حالي ,پسر شدن جنين

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up

فروشگاه اینترنتی فرش

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%